Набір інструментів KING TONY 934-235MRVD
Фото 13 |
KING TONY 934-235MRVD |
|
Набір 934-235MRV у візку, а набір 934-235MRVD — без візка, тільки ложементи
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KING TONY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KING TONY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KING TONY 934-235MRVD
Набор инструментов в ложементе King Tony 235 ед. (934-235MRVD) | 44 959 грн. |
Набір інструментів KING TONY для візка 235 шт. в ложементі (934-235MRVD) 9 | 44 958 грн. |
KING TONY Набір інструментів KING TONY для візка 235 шт. в ложементі (934- | 44 958 грн. |
Набір для візка KING TONY 934-235MRVD 235 пр. | 44 397 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →