Набір інструментів KING TONY 9-1912MR
KING TONY 9-1912MR |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KING TONY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KING TONY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KING TONY 9-1912MR
Усі ціни 7 →Ключ KING TONY Г-образный 12 шт. (9-1912MR) 9-1912MR | 3 790 грн. |
Ключ KING TONY Г-подібний 12 шт. (9-1912MR) 9-1912MR | 4 374 грн. |
KING TONY 12 шт. (9-1912MR) 12шт.(9-1912MR) | 4 375 грн. |
KING TONY Ключ KING TONY Г-подібний 12 шт. (9-1912MR) 9-1912MR | 4 374 грн. |
Ключ KING TONY Г-подібний 12 шт. (9-1912MR) | 5 169 грн. |
Набор ключей KING TONY 9-1912MR 12 пр | 4 320 грн. |
Ключ KING TONY Г-подібний 12 шт. (9-1912MR) | 6 398 грн. |
Додаткові функції і можливості набору інструментів KING TONY 9-1912MR:
- Розміри ключів: 8, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 22, 24 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →