Контактний гриль Kingberg KB-2048 сріблястий
Фото 3 |
Kingberg KB-2048 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingberg KB-2048 сріблястий
Усі ціни 11 →Гриль електричний KB-2048 | 888 грн. |
Гриль Kingberg KB 2048 для виготовлення м'яса, сендвічів з антипригарним п | 979 грн. |
Притискний контактний електричний гриль Kingberg KB-2048 1500 Вт для приго | 999 грн. |
Притискний контактний електричний гриль Kingberg KB-2048 1500 Вт для приго | 835 грн. |
Контактний гриль Kingberg KB-2048 1500 Вт | 873 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →