Кардридер / USB-хаб Kingston Nucleum (C-HUBC1-SR-EN)
Відео 10Фото 17 |
Kingston Nucleum |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Купити Kingston Nucleum
Усі ціни 19 →KINGSTON Nucleum USB-C : USB 3.0/HDMI/SD/microSD/Power Pass through/Type-C | 1 799 грн. |
USB-хаб Kingston Nucleum USB 3.1 Type-C (C-HUBC1-SR-EN) | 2 189 грн. |
Kingston Nucleum Usb Hub USB 3.1 Type C (C-HUBC1-SR-EN) | 1 983 грн. |
Концентратор Kingston Nucleum usb-c (c-hubc1-sr-en) | 1 852 грн. |
KINGSTON Nucleum USB-C : USB 3.0/HDMI/SD/microSD/Power Pass through/Type-C | 1 799 грн. |
Доступний і функціональний концентратор від Kingston
Виробник пам'яті Kingston останнім часом розширюється, як Римська імперія в період свого розквіту. Спочатку вони досить успішно взялися за випуск ігрових аксесуарів під прапорами HyperX, а з недавніх пір взялися і за периферію. Саме так до нас на тест потрапив USB-хаб/концентратор Kingston Nucleum.
Два порти USB-C
Зовні він виглядає так само, як і більшість інших сучасних хабів: акуратна подовжена коробочка з великою кількістю роз'ємів і шнурком з USB-C, який під'єднується до ноутбука. По частині портів маємо цілком стандартний набір, який потрібен середньостатистичному власнику сучасного ноутбука: 4 USB, 2 картрідера для різних типів карт і HDMI. Для повного щастя не вистачає хіба що LAN-порту, який виручає при поганому сигналі Wi-Fi. Зате сподобалося, що USB розділені на пари (USB A + USB-C) і розведені по різних сторонах корпусу. Зазвичай у таких хабів/концентраторів всього один USB-C, а більшість роз'ємів скупчені на одній стороні. За традицією один USB-C підтримує Power Delivery і може використовуватися при підзарядці ноутбука.
Створений для власників Макбуків
Цільовою аудиторією Kingston Nucleum є насамперед власники «Маків» і схожих за духом ноутбуків/ультрабуків з Power Delivery, у яких немає додаткових відеовиходів і мало USB-портів, один з яких до того ж постійно зайнятий зарядкою. У плані якості і функціональності він нічим не поступається більш дорогим аналогам від Satechi та Belkin: «заводиться» без драйверів, міцний металевий корпус переживе не одне падіння зі столу, а всі порти зроблені на совість, щоб периферія або монітор не випадали і не відключалися, якщо випадково зачепити один з дротів. При цьому цінник тут більш демократичний.