Кардридер / USB-хаб BASEUS Metal Gleam Series 8-in-1 Multifunctional Type-C Hub
Відео 9Фото 12 |
BASEUS Metal Gleam Series 8-in-1 Multifunctional Type-C Hub |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BASEUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BASEUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BASEUS Metal Gleam Series 8-in-1 Multifunctional Type-C Hub
Усі ціни 42 →USB-хаб Baseus Metal Gleam Series 8-in-1 Multifunctional Type-C HUB Space | 1 429 грн. |
Адаптер Baseus Adapter USB-C to 3xUSB3.0+HDMI+RJ45+USB-C+TF+SD Gray (CAHUB | 1 360 грн. |
Адаптер Baseus Adapter USB-C to 3xUSB3.0+HDMI+RJ45+USB-C+TF+SD Gray (CAHUB | 1 269 грн. |
Baseus Metal Gleam Series 8-in-1 Gray (CAHUB-CV0G) | 1 799 грн. |
USB-C хаб Baseus Metal Gleam Series 8-in-1 Multifunctional Type-C HUB Dock | 1 799 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →