Кардридер / USB-хаб Ugreen UG-60515 (CM512)
Фото 7 |
Ugreen UG-60515 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ugreen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ugreen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ugreen UG-60515
Усі ціни 6 →Адаптер Ugreen Adapter CM512 USB-C to 2xUSB3.0+HDMI+RJ45+SD Gray (60515) | 2 230 грн. |
Адаптер Ugreen Adapter CM512 USB-C to 2xUSB3.0+HDMI+RJ45+SD Gray (60515) | 2 211 грн. |
Ugreen CM512 Gray (60515) UGR-90568 | 2 699 грн. |
UGREEN CM512 USB Type-C to 2xUSB3.0+HDMI+RJ45+SD&TF +PD Port Converter Gra | 2 699 грн. |
USB-хаб Ugreen CM512 USB Type-C to 2xUSB3.0+HDMI+RJ45+SD&TF +PD Port Conve | 2 699 грн. |
USB-хаб UGREEN CM512 USB Type-C to 2xUSB3.0+HDMI+RJ45+SD&TF+PD Port Conver | 2 699 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →