Рюкзак KITE Education K19-702M-3 Smart
Відео 1Фото 14 |
KITE Education K19-702M-3 Smart |
|
Грудна стяжка. Поясний ремінь.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KITE 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KITE.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KITE Education K19-702M-3 Smart
Напівкаркасний шкільний рюкзак Education "Smart" синій, Kite (K19-702M-3) | 1 730 грн. |
Рюкзак шкільний 702 Smart-3 K19-702M-3 | 1 925 грн. |
Шкільний рюкзак Smart-3 Kite K 19-702M-3 Kite (K 19-702M-3) | 1 899 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →