Рюкзак Yes T-89 Dino (558138)
Фото 4 |
Yes T-89 Dino |
|
Грудна стяжка.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yes 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yes.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yes T-89 Dino
Рюкзак школьный Yes T-89 Dino (558138) | 1 386 грн. |
Підлітковий рюкзак YES T-89 Dino 558138 | 1 800 грн. |
Рюкзак шкільний ортопедичний YES T-89 Dino (558138) | 1 026 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →