Термос KITE K21-305 0.35 л
Фото 12 |
KITE K21-305 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KITE 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KITE.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KITE K21-305 0.35 л
Усі ціни 10 →Термос Kite Cool 350 мл, синий (k21-305-02) | 474 грн. |
Термос Kite Cool K21-305-02, 350 мл, синій | 495 грн. |
Термос Kite Fine 350 мл, черный (k21-305-01) | 474 грн. |
Термос Kite Fine 350 мл чорний (K21-305-01) | 455 грн. |
Термос Kite Cool K21-305-02, 350 мл, синій | 505 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →