Корм для кішок Kitekat Adult Chicken/Vegetables 1.8 kg
Kitekat Adult Chicken/Vegetables 1.8 kg 1.8 кг12 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kitekat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kitekat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kitekat Adult Chicken/Vegetables 1.8 kg
Усі ціни 7 →Kitekat Курка з овочами 1.8кг (5900951137884) | 250 грн. |
Kitekat Курка з овочами 1.8кг (5900951137884) | 250 грн. |
Сухий корм для дорослих кішок KiteKat з куркою та овочами 1.8кг 5900951137 | 250 грн. |
Сухий корм для котів Kitekat Курочка з овочами 1.8 кг (5900951137884) | 299 грн. |
Сухий корм для котів Kitekat Курочка з овочами 1.8 кг (5900951137884) | 380 грн. |
Сухий корм для кішок Kitekat Курка з овочами 1.8 кг (5900951137884) | 399 грн. |
Сухий корм для кішок Kitekat Курка з овочами 1.8 кг (5900951137884) | 333 грн. |
Харчова цінність у 100 г:
- білок ― 28 г
- жир ― 9 м
- зола ― 8 г
- сира клітковина ― не більше 5 г
- вологість ― не більше 10 г
- кальцій ― 1,2 г
- фосфор ― 0,8 г
- вітамін А ― 1200 МО
- вітамін D ― 120 МО
- вітамін Е ― 15 мг
- вітаміни: В2, В12, пантотенова кислота, біотин, вітамін В1, вітамін В6, ніацин, таурин, метіонін
Модификації Kitekat Adult Chicken/Vegetables
Ціни на Kitekat Adult Chicken/Vegetables |
---|---|---|---|---|
Kitekat Adult Chicken/Vegetables 1.8 kg | від 250 грн. | 7 пропозицій | ||
Kitekat Adult Chicken/Vegetables 12 kg | від 1 510 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →