Настінне кріплення Kivi Basic-44T
Фото 9 |
Kivi Basic-44T |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kivi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kivi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kivi Basic-44T
Усі ціни 25 →Kivi Basic-44T | 699 грн. |
Кронштейн для ТБ Kivi Basic-44T | 699 грн. |
Кронштейн для ТВ Kivi Basic-44T | 520 грн. |
Кронштейн Kivi Basic-44T | 699 грн. |
Крепление настенное для телевизора KIVI Basic-44T 3 2"-70", VESA 400*400На | 699 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →