Аудіосистема Klipsch The One II
Відео 18Фото 13 |
Настільна аудіосистема Klipsch належить до преміум-сегменту, тому має досить високий цінник. Але при цьому вона має деякі переваги, головною з яких є дизайн у стилі ретро з використанням якісних матеріалів. Корпус колонки виготовлений з MDF та посилений внутрішніми стяжками. Верхня та нижня панелі мають оздоблення з натурального дерева, причому на вибір є дві версії з деревиною різних сортів – чорною та горіхом.
Майже вся бічна поверхня обтягнута тканиною, а органи управління на верхній панелі мають сталеве матове покриття, під колір логотипу. Але зовнішній вигляд далеко не єдиний плюс моделі. Klipsch The One II має конфігурацію 2.1 і оснащена двома широкосмуговими динаміками діаметром 57 мм та 114-мм басовиком. Сумарна потужність динаміків складає 60 Вт. В результаті ви отримуєте насичений звук без чутних спотворень навіть за високої гучності та глибоких низьких частот. Основним варіантом підключення є Bluetooth, за допомогою якого можна відтворювати музику зі смартфона, планшета та інших гаджетів. Крім цього, є вхід mini-jack, зручний для підключення будь-яких зовнішніх плеєрів. Наявність вбудованого акумулятора дає можливість відтворювати музику, аудіокниги та подкасти в автономному режимі.
Купити Klipsch The One II
Усі ціни 16 →Klipsch THE ONE II Walnut офіційна гарантія | 13 199 грн. |
Акустичні колонки Klipsch The ONE II Walnut 1069385 | 13 249 грн. |
Портативна колонка Klipsch The One II orzech | 14 186 грн. |
Klipsch The One II orzech | 13 840 грн. |
Klipsch The One II orzech | 14 186 грн. |