Велозамок / блокатор KLS Fold 30
![]() |
KLS Fold 30 3 мм / 640 мм3.5 мм / 850 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KLS 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KLS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KLS Fold 30
Усі ціни 9 →Замок фолдинговый под ключ KLS Fold 30 grey 3,5х750 мм 8585019340382 | 1 760 грн. | ![]() |
| 1 848 грн. |
Замок фолдинговый под ключ KLS Fold 30 blue 3,5х750 мм 8585019368645 | 1 760 грн. | ![]() |
| 1 848 грн. |
| 2 077 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації KLS Fold 30
| Ціни на KLS Fold 30 |
|---|---|---|---|---|
| KLS Fold 70 | від 2 520 грн. | 1 пропозиція | ||
| KLS Fold 30 | від 1 760 грн. | 9 пропозицій | ||
РекомендуємоПорівняти в таблиці →