Радіатор опалення KOER 22 300x1000
Відео 1Фото 3 |
Модифікації KOER 22 24
Характеристики
KOER 22 300x1000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KOER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KOER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити KOER 22 300x1000
Сталевий радіатор опалення KOER 300x1000 мм бокове підключення клас 22 RAD | 3 627 грн. |
Сталевий радіатор 22х300х1000.S KOER (бок. підключення) (RAD073) | 3 627 грн. |
Сталева панельна батарея опалення KOER 300x1000 мм бокове підключення клас | 3 627 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо