Радіатор опалення KOER 22 300x1200
Відео 1Фото 3 |
Модифікації KOER 22 24
Характеристики
KOER 22 300x1200 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KOER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KOER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити KOER 22 300x1200
Сортувати
Сталевий радіатор опалення KOER 300x1200 мм бокове підключення клас 22 RAD | 4 284 грн. |
Сталевий радіатор 22х300х1200.S KOER (бок. підключення) (RAD075) | 4 284 грн. |
Сталевий радіатор KOER 22 x 300 x 1200S (1531 Вт, 20,39 кг, пліч) (40803) | 5 049 грн. |
Радіатор сталевий KOER 22х300х1200.S бічне підключення RAD075 | 4 284 грн. |
Сталевий радіатор 22х300х1200.S KOER (бічне підключення) (RAD075) | 4 284 грн. |
Сталевий панельний радіатор опалення KOER 300x1200 мм бокове підключення к | 4 284 грн. |
Сталевий радіатор KOER 22х300х1200.S (бок. під'єднання) (RAD075) | 4 284 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо