Душовий піддон Kolpa San Flamenco 140x90
Фото 3 | 15 818 грн. Купити! Піддон Kolpa San Flamenco 140x90 (533863) 533860Teploradost.com.uaЗ нами 6 років (Київ) Гарантія: 10 років від виробника Поскаржитись |
Kolpa San Flamenco 140x90 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kolpa San 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kolpa San.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Kolpa San Flamenco 140x90
Ціни на Kolpa San Flamenco 140x90 |
---|---|---|---|---|
Kolpa San Flamenco 120x80 | від 14 321 грн. | 1 пропозиція | ||
Kolpa San Flamenco 120x90 | від 15 390 грн. | 1 пропозиція | ||
Kolpa San Flamenco 130x90 | від 15 604 грн. | 1 пропозиція | ||
Kolpa San Flamenco 140x90 | від 15 818 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →