Телескоп Konus Konusfirst-360 (1722)
Фото - Телескоп Konus Konusfirst-360
Фото 5
Konus Konusfirst-360
Основне
Конструкціялінзовий (рефрактори)
Тип монтуванняазимутальна
Характеристики
Діаметр об'єктива50 мм
Фокусна відстань360 мм
Макс. корисне збільшення60 x
Мін. збільшення18 x
Світлосила7.2
Проникна здатність10.6 зор.вел
Роздільна здатність (Dawes)2.8 кут.с
Додатково
Фокусеррейковий
Окуляри6 мм, 20 мм
Посадковий діаметр окуляра0.9 "
Обертаюча лінза1.5 х
Діагональне дзеркало
Інше
Загальна вага0.5 кг
Офіційний сайтkonus.com
Дата додавання на E-Katalogберезень 2023
Маркування виробника
1722
У комплекті фільтр місячний.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Konus 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Konus.
Купити Konus Konusfirst-360
Усі ціни 14 →
Телескоп Konusfirst-360 D.50/F.360 (1722)
Teleskopi.com.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
Телескоп KONUS KONUSFIRST-360 50/360
Fotofox.com.uaЗ нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
Konus 1722
Konus Konusfirst-360 - це дуже компактний і простий в освоєнні телескоп початкового рівня, спеціально призначений для насті... щельного монтажу в умовах обмеженого простору. Модель також ідеально підходить для виїзних спостережень, далеко від міського засвічення. Мінімальні габарити у складеному вигляді максимально сприяють цьому. Все приладдя разом з трубою та штативом легко поміститься в маленький рюкзак. Технічні характеристики: - Тип конструкції: рефрактор - Апертура об'єктива (D): 50 мм - Фокусна відстань: 360 мм - Монтування: азимутальне - Збільшення : 18x, 60x - Фокусер: рейковий (пластик) - Посадковий діаметр фокусера: 0.96" - Дозвільна здатність: 2.8 кут.сек. li> - Проникна здатність: 10.6 зв.в. - Світлосила: 7.2 Комплектація: - Оптична труба - Окуляр H20 24.5 мм (18х), 0.96" - Окуляр SR6 24.5 мм (60х) 0.96" - Діагональне дзеркало 90 градусів, 0.96" - Місячний фільтр - Окуляр, що обертається 1.5х - /li> - Алюмінієва тринога - Інструкція Габарити: - Розмір коробки: 43 x 20.5 x 10 см - Вага в коробці: 0.86 кг - Вага телескопа в зборі: 0.5 кг
Mallprix.comМенше року
Гарантія: 12 міс. від виробника
Телескоп Konus KonusFirst-360 50/360 (1722) 1722
+ 67 балів ITbox, Максимальне корисне збільшення - 100x, Фокусна відстань - 360 мм, Оптична конструкція - рефрактори, Тип мон... щетування - азимутальне