Робоча станція Korg Nautilus 61
Відео 7Фото 2 |
Korg Nautilus 61 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Korg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Korg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Korg Nautilus 61
Усі ціни 6 →Korg Nautilus 61 - syntezator, worstation | 110 040 грн. |
Korg Nautilus 61 - syntezator, worstation | 92 947 грн. |
Робоча станція Korg Nautilus 61 | 89 999 грн. |
Korg Nautilus 61 - syntezator, worstation | 95 214 грн. |
Синтезатори та цифрові піаніно KORG NAUTILUS-61 | 95 380 грн. |
Korg Nautilus 61 - syntezator, worstation | 90 680 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →