Гамак KOZAK GK2
Відео 5Фото 30 |
KOZAK GK2 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KOZAK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KOZAK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KOZAK GK2
Усі ціни 8 →KOZAK Гамак КоЗаК GK2-1905 сірий із золотим | 1 250 грн. |
Гамак KoZaK GK2-1905 270 x 140 см сірий із золотим | 1 250 грн. |
KOZAK Гамак КоЗаК GK2-2203 зелений з салатовим | 1 250 грн. |
KOZAK Гамак КоЗаК GK2-0627 оранжевий з чорним | 1 250 грн. |
KOZAK Гамак КоЗаК GK2-0524 золотий із зеленим | 1 250 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →