Жорсткий диск LaCie d2 Professional STHA4000800 4 ТБ
Відео 6Фото 6 |
LaCie d2 Professional STHA4000800 4 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LaCie 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LaCie.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити LaCie d2 Professional STHA4000800 4 ТБ
Усі ціни 19 →Зовнішній жорсткий диск LaCie d2 Professional 4 TB (STHA4000800) | 8 399 грн. |
Жорсткий диск LaCie d2 Professional 4 TB (STHA4000800) | 8 482 грн. |
Зовнішній жорсткий диск LaCie d2 Professional 4 Tb (STHA4000800) | 8 625 грн. |
Внешний жесткий диск LaCie d2 Professional 4 Tb (STHA4000800) | 8 544 грн. |
Зовнішній жорсткий диск LaCie d2 Professional 4 TB (STHA4000800) d2 Profes | 8 800 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
Модификації LaCie d2 Professional STHA4000800
Ціни на LaCie d2 Professional STHA4000800 |
---|---|---|---|---|
LaCie d2 Professional STHA4000800 4 ТБ | від 8 159 грн. | 19 пропозицій | ||
LaCie d2 Professional STHA8000800 8 ТБ | від 14 000 грн. | 4 пропозиції | ||
LaCie d2 Professional STHA10000800 10 ТБ | від 13 795 грн. | 23 пропозиції | ||
LaCie d2 Professional STHA14000800 14 ТБ | від 18 540 грн. | 14 пропозицій | ||
LaCie d2 Professional STHA16000800 16 ТБ | від 27 640 грн. | 4 пропозиції | ||
LaCie d2 Professional STHA18000800 18 ТБ | від 29 880 грн. | 4 пропозиції | ||
LaCie d2 Professional STHA20000800 20 ТБ | від 33 760 грн. | 4 пропозиції |
Рекомендуємо