Жорсткий диск LaCie d2 Professional STHA16000800 16 ТБ
Відео 6Фото 6 |
LaCie d2 Professional STHA16000800 16 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LaCie 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LaCie.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити LaCie d2 Professional STHA16000800 16 ТБ
LaCie D2 Professional 16TB USB 3.0 (STHA16000800) | 28 331 грн. |
LaCie D2 Professional 16TB USB 3.0 (STHA16000800) | 27 640 грн. |
LaCie D2 Professional 16TB USB 3.0 (STHA16000800) | 28 331 грн. |
LaCie D2 Professional 16TB USB 3.0 (STHA16000800) | 29 022 грн. |
Відеоогляди
Модификації LaCie d2 Professional STHA16000800
Ціни на LaCie d2 Professional STHA16000800 |
---|---|---|---|---|
LaCie d2 Professional STHA4000800 4 ТБ | від 8 209 грн. | 18 пропозицій | ||
LaCie d2 Professional STHA8000800 8 ТБ | від 14 000 грн. | 4 пропозиції | ||
LaCie d2 Professional STHA10000800 10 ТБ | від 13 792 грн. | 25 пропозицій | ||
LaCie d2 Professional STHA14000800 14 ТБ | від 18 470 грн. | 13 пропозицій | ||
LaCie d2 Professional STHA16000800 16 ТБ | від 27 640 грн. | 4 пропозиції | ||
LaCie d2 Professional STHA18000800 18 ТБ | від 29 880 грн. | 4 пропозиції | ||
LaCie d2 Professional STHA20000800 20 ТБ | від 33 760 грн. | 4 пропозиції |
Рекомендуємо