Комбопідсилювач Laney CUB-SUPER12
Відео 6Фото 3 |
Laney CUB-SUPER12 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Laney 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Laney.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Laney CUB-SUPER12
Усі ціни 7 →Laney CUB-SUPER12 - Combo Gitarowe | 22 960 грн. |
Комбоусилитель Laney CUB-SUPER12 | 24 799 грн. |
Laney CUB-SUPER12 - Combo Gitarowe | 23 534 грн. |
Laney CUB-SUPER12 | 24 804 грн. |
Комбопідсилювач Laney CUB-Super12 | 24 804 грн. |
Laney CUB-SUPER12 - Combo Gitarowe | 24 108 грн. |
Комбопідсилювач Laney CUB-SUPER12 | 24 800 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →