Комбопідсилювач Laney LX120R Twin
Відео 1Фото 2 |
Laney LX120R Twin |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Laney 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Laney.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Laney LX120R Twin
Усі ціни 6 →Laney LX120R Twin RD | 17 640 грн. |
Laney LX120R Twin RD | 18 081 грн. |
Комбопідсилювач Laney LX120R Twin Red | 21 299 грн. |
Комбопідсилювач Laney LX120R TWIN | 20 919 грн. |
Laney LX120R Twin RD | 18 522 грн. |
Гітарний комбо Laney LX120R TWIN | 21 742 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →