Поперечки Lavita LA 240777/54
Lavita LA 240777/54 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lavita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lavita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lavita LA 240777/54
Багажник автомобільний Lavita універсальний водостоки Волга/Нива, 137см (L | 875 грн. |
Багажник на дах волга/нива (на водостоки) 137 см сталеві LAVITA, LA 240777 | 835 грн. |
Багажник автомобільний Lavita LA 240777/54 (к-кт) | 849 грн. |
Багажні системи Lavita LA 240777/54 | 840 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →