Литий диск LegeArtis Concept-A516 9x20/5x112 ET20 DIA66,6
від 9 456 до 9 782 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):20 мм |
Модифікації LegeArtis Concept-A516 1
Характеристики
LegeArtis Concept-A516 9x20/5x112 ET20 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LegeArtis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LegeArtis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити LegeArtis Concept-A516 9x20/5x112 ET20 DIA66,6
Сортувати
LegeArtis A516 (R20 W9.0 PCD5x112 ET20 DIA66.6) MBMF | 9 782 грн. |
Replica Replica Audi (A516) 9x20 5x112 ET20 DIA66.6 MBM | 9 599 грн. |
Replica Audi A516 (R20 W9 PCD5x112 ET20 DIA66,6) 1897125 | 9 456 грн. |
Replica Audi (A516) 9x20 5x112 ET20 DIA66.6 MBM | 9 720 грн. |
Закрити
Схожі