Литий диск LegeArtis LR41 8,5x20/5x120 ET53 DIA72,6
від 4 456 до 7 471 грн. Порівняти ціни 5 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):53 мм |
Модифікації LegeArtis LR41 1
Характеристики
LegeArtis LR41 8,5x20/5x120 ET53 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LegeArtis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LegeArtis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити LegeArtis LR41 8,5x20/5x120 ET53 DIA72,6
Сортувати
Диск Replica R LR41 8.5x20 5x120 ET53.0 DIA72.6 S | 4 456 грн. |
Replica R Replica R LR41 (R20 W8.5 PCD5x120 ET53 DIA72.6) S | 4 456 грн. |
Диски Replica Land Rover (LR41) 8,5x20 5x120 ET53 DIA72,6 (silver) | 4 456 грн. |
Replica Land Rover (LR41) silver (R20 W8.5 PCD5x120 ET53 DIA72.6) | 4 456 грн. |
Диски Replica Land Rover (LR41) 8,5x20 5x120 ET53 DIA72,6 (black) | 7 471 грн. |
Закрити
Схожі