Литий диск LegeArtis VV136 6,5x16/5x112 ET33 DIA57,1
від 4 326 до 4 865 грн. Порівняти ціни 5 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):57.1 мм Виліт (ET):33 мм |
Модифікації LegeArtis VV136 1
Характеристики
LegeArtis VV136 6,5x16/5x112 ET33 DIA57,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LegeArtis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LegeArtis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити LegeArtis VV136 6,5x16/5x112 ET33 DIA57,1
Сортувати
Диск Replica VV136 6.5x16 5x112 ET33.0 DIA57.1 SilverMachinedFace | 4 326 грн. |
Replica Replica VV136 (R16 W6.5 PCD5x112 ET33 DIA57.1) SilverMachinedFace | 4 326 грн. |
Диски Replica Volkswagen (VV136) 6,5x16 5x112 ET33 DIA57,1 (silver machine | 4 326 грн. |
Replica Volkswagen (VV136) silver machined face (R16 W6.5 PCD5x112 ET33 DI | 4 326 грн. |
Диск Replica VV136 SMF R16 W6,5 PCD5x112 ET33 DIA57,1 | 4 865 грн. |
Закрити
Схожі