Конструктор Lego Resistance Troop Transporter 75140
Відео 21Фото 9 | 5 199 грн. Купити! LEGO Транспорт повстанських військ 75140Constructors.com.uaЗ нами 6 років (Київ) Гарантія: 14 днів від магазину Поскаржитись в списокмої списки |
Закрити
Шапка
Lego Resistance Troop Transporter 75140 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lego 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lego.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Серія Lego Star WarsПорівняти в таблиці →
від 943 грн.
вік 7+, унісекс, фантастика, деталей 215 шт, персонажів 9 шт, рухомі деталі
від 2 059 грн.
вік 8+, унісекс, фантастика, деталей 502 шт, персонажів 6 шт
від 2 745 грн.
вік 18+, для хлопчиків, фантастика, деталей 834 шт, рухомі деталі
від 28 800 грн.
вік 16+, для хлопчиків, фантастика, деталей 7541 шт, персонажів 10 шт, рухомі деталі
від 5 499 грн.
вік 9+, унісекс, фантастика, деталей 1083 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 283 грн.
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 85 шт, рухомі деталі
від 7 096 грн.
вік 10+, унісекс, фантастика, деталей 1394 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 1 799 грн.
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 66 шт, персонажів 3 шт
від 498 грн.
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 88 шт, персонажів 2 шт
від 647 грн.
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 108 шт, персонажів 4 шт
від 6 287 грн.
вік 9+, унісекс, фантастика, деталей 924 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 1 699 грн.
вік 10+, для хлопчиків, фантастика, деталей 295 шт
від 2 446 грн.
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 540 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 3 339 грн.
вік 9+, унісекс, фантастика, деталей 1056 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
Відеоогляди
Обзор LEGO Star Wars 75140 - Resistance Troop Transporter (Военный транспорт Сопротивления)
15 січня 201714 006 переглядів
Видео обзор на набор Лего Звездные войны 75140
7 жовтня 2016146 переглядів
Lego Star Wars Resistance Troop Transporter 75140 | Lego Speed build + Giveaway
21 березня 2016644 перегляда
Lego Star Wars Resistance Troop Transport 75140 Review & Comparisons
5 березня 20161 119 переглядів
Building Time !! Lego Star Wars 75140 Resistance Troop Transporter
30 березня 2022640 переглядів
LEGO Star Wars 75140 Resistance Troop Transporter™ Review
9 січня 2016300 переглядів
LEGO Star Wars Resistance Troop Transporter Review! Set 75140
3 січня 20161 513 переглядів
LEGO Star Wars The Force Awakens 75140 Review: Resistance Troop Transporter
11 лютого 2016710 переглядів
Resistance Troop Transporter Review! Set 75140 - A LEGO Star Wars Force Awakens Set Review
6 січня 2016506 переглядів
Lego Star Wars: Let's Build 20X Resistance Troop Transport 75140
11 січня 2016863 перегляда
LEGO STAR WARS TFA RESISTANCE TROOP TRANSPORTER 75140 REVIEW
1 березня 20163 345 переглядів
LEGO Star Wars Resistance Troop Transporter 75140 The Force Awakens Instructions DIY
29 травня 2016961 перегляд
LEGO instructions - Star Wars - 75140 - Resistance Troop Transporter
14 вересня 2016757 переглядів
Lego Star Wars Resistance Troop Transporter SPEEDBUILD (75140) Toa Protodermis
14 квітня 2017434 перегляда
lego star wars 75140 transportowiec ruchu oporu
28 липня 2017674 перегляда
Lego Star Wars Recenzja Resistance Troop Transporter! 75140. Toa Protodermis
15 квітня 20173 857 переглядів
Lego Star Wars - Transport Ruchu Oporu - 75140 - Recenzja
19 листопада 20162 201 перегляд
LEGO Star Wars Resistance Troop Transporter review! 75140
6 січня 2016450 020 переглядів
Resistance Troop Transporter - LEGO Star Wars - 75140 - Product Animation
21 січня 2016498 236 переглядів
Лего Звёздные войны 75140 Военный транспорт сопротивления. Обзор конструктора LEGO Star Wars
17 січня 201655 873 перегляда
Lego Star Wars 75140 Resistance Troop Transporter - Lego 75140 Speed Build
16 січня 201697 502 перегляда
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 4 499 грн.
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 578 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 4 199 грн.
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 599 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 4 339 грн.
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 616 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 4 299 грн.
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 518 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 4 370 грн.
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 530 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 4 449 грн.
вік 8+, для хлопчиків, наземний транспорт, деталей 631 шт, моделей 2, рухомі деталі
від 4 879 грн.
вік 8+, для хлопчиків, військова техніка, деталей 642 шт, персонажів 1 шт, рухомі деталі
від 3 749 грн.
вік 8+, для хлопчиків, герої мультфільмів, деталей 581 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 5 990 грн.
вік 8+, для хлопчиків, повітряний транспорт, деталей 618 шт, моделей 3, рухомі деталі
від 6 140 грн.
вік 8+, для хлопчиків, військова техніка, деталей 600 шт, персонажів 1 шт, рухомі деталі
від 4 990 грн.
вік 8+, для хлопчиків, герої мультфільмів, деталей 735 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 4 590 грн.
вік 9+, для хлопчиків, фантастика, деталей 660 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі