Конструктор Lego Temple of Airjitzu 70751
Відео 27Фото 8 |
Закрити
Шапка
Lego Temple of Airjitzu 70751 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lego 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lego.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Серія Lego NinjagoПорівняти в таблиці →
від 272 грн.
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 78 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 14 330 грн.
вік 14+, унісекс, фантастика, деталей 5685 шт, персонажів 19 шт
від 1 058 грн.
вік 7+, унісекс, фантастика, деталей 307 шт, персонажів 4 шт
від 267 грн.
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 146 шт, персонажів 1 шт
від 437 грн.
вік 4+, унісекс, фантастика, деталей 104 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 1 030 грн.
вік 7+, унісекс, фантастика, деталей 322 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 1 634 грн.
вік 8+, унісекс, фантастика, деталей 479 шт, моделей 2, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 3 077 грн.
вік 10+, унісекс, фантастика, деталей 973 шт, моделей 2, рухомі деталі
від 3 996 грн.
вік 8+, унісекс, фантастика, деталей 1029 шт, персонажів 6 шт
від 4 339 грн.
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 616 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 269 грн.
вік 4+, унісекс, фантастика, деталей 64 шт, персонажів 2 шт
від 652 грн.
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 198 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 26 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 389 грн.
вік 4+, унісекс, фантастика, деталей 57 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 636 грн.
вік 4+, унісекс, фантастика, деталей 103 шт, персонажів 2 шт
від 273 грн.
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 27 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 9 805 грн.
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 522 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 2 399 грн.
вік 9+, унісекс, фантастика, деталей 794 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 610 грн.
вік 7+, унісекс, фантастика, деталей 235 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 1 499 грн.
вік 8+, унісекс, фантастика, деталей 384 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
Відеоогляди
TEMPLE OF AIRJITZU - LEGO NINJAGO Set 70751 - Time-lapse Build, Unboxing & Review!
3 квітня 201613 213 104 перегляда
Музей ЛЕГО Предварительный обзор NINJAGO 70751 TEMPLE OF AIRJITZU
9 липня 201520 285 переглядів
Lego Ninjago 70751 Temple of Airjitzu REVEALED!
9 липня 20151 904 перегляда
Timka LEGO Ninjago set 70751 (Temple of Airjitzu).
8 червня 2016894 601 перегляд
LEGO Ninjago Temple of Airjitzu SET 70751 REVIEW
18 травня 20204 581 перегляд
UNBOXING Lego Ninjago Temple Of Airjitzu 70751
17 липня 2016337 переглядів
70751 Temple of Airjitzu LEGO Designer Video
8 липня 2015943 перегляда
Lego Ninjago 70751 Temple of Airjitzu - Speed Build (Stop Motion)
31 січня 2018279 переглядів
Lego Investing 70751 Temple of Airjitzu
13 жовтня 20171 343 перегляда
Ninjago 70751 Temple RELEASE DATE
1 липня 20152 911 переглядів
Ninjago 70751 Airjitzu Temple REVEALED
9 липня 20158 138 переглядів
Building Bag #9 - LEGO Ninjago Temple of Airjitzu 70751
18 серпня 20152 554 перегляда
Building Bag #6 - LEGO Ninjago Temple of Airjitzu 70751
14 серпня 20154 569 переглядів
Building Bag #11 - LEGO Ninjago Temple of Airjitzu 70751
19 серпня 20153 954 перегляда
Building Bag #3 - LEGO Ninjago Temple of Airjitzu 70751
14 серпня 20156 073 перегляда
고스트 닌자고 レゴ ニンジャゴー 70751 エアー術の寺院 레고 에어짓주 신전 밀매상 스톱모션 리뷰 TEMPLE of AIRJITZU 70751 Smugglers Market
5 вересня 2015648 переглядів
Building Bag #13 - LEGO Ninjago Temple of Airjitzu 70751
26 серпня 20154 213 переглядів
LEGO Temple of Airjitzu #70751 - Light Kit - Light My Bricks
26 серпня 20183 353 перегляда
Building Bag #4 - LEGO Ninjago Temple of Airjitzu 70751
14 серпня 20155 164 перегляда
Building Bag #7 - LEGO Ninjago Temple of Airjitzu 70751
14 серпня 20155 180 переглядів
Building Bag #8 - LEGO Ninjago Temple of Airjitzu 70751
18 серпня 20153 157 переглядів
Let's Build - LEGO Ninjago Temple Of Airjitzu Set #70751 - Part 4
22 липня 20165 820 переглядів
LEGO Ninjago 70751 Świątynia Airjitzu
25 серпня 201548 495 переглядів
LEGO NINJAGO 70751 Temple of Airjitzu - for Collecrors - Collection Ninjago (14/46)
7 листопада 20153 157 026 переглядів
LEGO Ninjago Temple of Airjitzu review! set 70751
26 серпня 2015801 732 перегляда
Lego Ninjago TEMPLE of AIRJITZU 70751 Stop Motion Build Review
15 серпня 20152 622 224 перегляда
Temple of Airjitzu - LEGO Ninjago - Designer Video (70751)
8 липня 2015559 224 перегляда
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 26 999 грн.
вік 14+, для хлопчиків, фантастика, деталей 1996 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 15 500 грн.
вік 14+, для хлопчиків, фантастика, деталей 1685 шт, персонажів 1 шт, рухомі деталі
від 23 000 грн.
вік 14+, для хлопчиків, герої мультфільмів, деталей 2064 шт, персонажів 6 шт, рухомі деталі, світлові ефекти
від 24 999 грн.
вік 11+, для хлопчиків, будівництво, деталей 1636 шт, моделей 2, рухомі деталі, мотор
від 26 000 грн.
вік 16+, для хлопчиків, герої мультфільмів, деталей 1869 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 6 299 грн.
вік 18+, унісекс, фантастика, деталей 1369 шт, персонажів 8 шт, рухомі деталі
від 13 892 грн.
вік 18+, унісекс, сюжетні набори, деталей 3662 шт, мотор, звукові ефекти
від 1 991 грн.
вік 8+, унісекс, фантастика, деталей 502 шт, персонажів 6 шт
вік 4+, унісекс, фантастика, деталей 104 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 16 799 грн.
вік 16+, унісекс, фентезі, деталей 6020 шт, персонажів 28 шт, рухомі деталі