ДБЖ Legrand Keor LP 3000VA 3000 ВА (310158)
Legrand Keor LP 3000VA 3000 ВА 2000 ВА3000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Legrand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Legrand.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Legrand Keor LP 3000VA 3000 ВА
Усі ціни 13 →Legrand Legrand Keor LP (310158) 3000ВА/2700Вт 6хC13 | 47 465 грн. |
ДБЖ Legrand, KEOR LP 3000ВА / 2700Вт, 5min, 6хIEC, RS232 310158 | 47 465 грн. |
ДБЖ LEGRAND KEOR LP (310158) | 47 465 грн. |
Источник бесперебойного питания legrand keor lp 3000va (310158) | 33 321 грн. |
ДБЖ LEGRAND KEOR LP (310158) | 47 465 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Legrand Keor LP 3000VA
Ціни на Legrand Keor LP 3000VA |
---|---|---|---|---|
Legrand Keor LP 2000VA 2000 ВА | від 27 055 грн. | 13 пропозицій | ||
Legrand Keor LP 3000VA 3000 ВА | від 32 259 грн. | 13 пропозицій |