ДБЖ Legrand Keor LP 2000VA 2000 ВА (310156)
Legrand Keor LP 2000VA 2000 ВА 2000 ВА3000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Legrand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Legrand.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Legrand Keor LP 2000VA 2000 ВА
Усі ціни 14 →Legrand Legrand KEOR LP 2000ВА/1800Вт, 6хC13, RS232, Tower | 39 647 грн. |
ДБЖ Legrand, KEOR LP 2000ВА/1800Вт, 5min 6хIEC, RS232 310156 | 39 647 грн. |
ДБЖ LEGRAND KEOR LP (310156) | 39 647 грн. |
ИБП Legrand Keor lp 2000va, Line Int., 6хIEC, rs232, Tower (310156) | 39 647 грн. |
ДБЖ LEGRAND KEOR LP (310156) | 39 647 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Legrand Keor LP 2000VA
Ціни на Legrand Keor LP 2000VA |
---|---|---|---|---|
Legrand Keor LP 2000VA 2000 ВА | від 27 573 грн. | 14 пропозицій | ||
Legrand Keor LP 3000VA 3000 ВА | від 32 703 грн. | 13 пропозицій |