ДБЖ Legrand Keor PDU 800VA IEC 800 ВА (310331)
Фото 4 |
Legrand Keor PDU 800VA IEC 800 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Legrand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Legrand.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Legrand Keor PDU 800VA IEC 800 ВА
Усі ціни 12 →Legrand Pdu 800VA Iec (310331) | 15 932 грн. |
Legrand Pdu 800VA Iec (310331) | 16 236 грн. |
Пристрій безперебійного живлення LEGRAND Keor PDU 800VA IEC (310331) | 8 475 грн. |
УЦІНКА! Джерело безперебійного живлення Legrand Keor PDU 800ВА/450Вт, 8хC1 | 7 655 грн. |
ИБП непрерывного действия (Online) Legrand PDU 800VA IEC (310331) 310331 | 7 841 грн. |
ще 7 пропозицій