ДБЖ Legrand Daker DK Plus 1000VA 1000 ВА (310170)
Фото 4 |
Legrand Daker DK Plus 1000VA 1000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Legrand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Legrand.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Legrand Daker DK Plus 1000VA 1000 ВА
Усі ціни 16 →Legrand Legrand DAKER DK Plus (310170) 1000ВА/900Вт 6xC13 | 35 047 грн. |
ДБЖ LEGRAND DAKER DK Plus 1000ВА/900Вт, 6xC13, RS232, USB, EPO, R/T (31017 | 35 047 грн. |
Источник бесперебойного питания legrand daker dk Plus 1000va (310170) | 35 047 грн. |
ДБЖ LEGRAND DAKER DK Plus 1000ВА/900Вт, 6xC13, RS232, USB, EPO, R/T (31017 | 35 047 грн. |
Пристрій безперебійного живлення LEGRAND DAKER DK Plus 1000VA (310170) | 28 470 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації Legrand Daker DK Plus 1000VA
Ціни на Legrand Daker DK Plus 1000VA |
---|---|---|---|---|
Legrand Daker DK Plus 1000VA 1000 ВА | від 21 409 грн. | 16 пропозицій | ||
Legrand Daker DK Plus 2000VA 2000 ВА | від 31 636 грн. | 18 пропозицій | ||
Legrand Daker DK Plus 3000VA 3000 ВА | від 44 920 грн. | 11 пропозицій |