Мультипіч Lehmann Fresco (LHODF-1880)
![]() |
Lehmann Fresco |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lehmann 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lehmann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lehmann Fresco
Мультипіч (аерофритюрниця) Lehmann LHODF-1880D | 2 893 грн. | ![]() |
| 2 890 грн. | ![]() |
Мультипіч (аерофритюрниця) Lehmann LHODF-1880E | 3 119 грн. | ![]() |
Мультипіч (аерофритюрниця) Lehmann LHODF-1880B | 2 764 грн. | ![]() |
Мультипіч (аерофритюрниця) Lehmann LHODF-1880C | 3 004 грн. | ![]() |