Фітнес браслет
Lemfo C60
Фото 8 |
Lemfo C60
Дисплей:1.1 ", 294x126 пікс, AMOLED
Корпус:пластик, 30
Сповіщення:вібросигнал, про виклики, про повідомлення
Здоров'я:пульсометр, тонометр, кисень у крові
Як працюють датчики розумних годинників та браслетів?Гайд за принципами роботи датчиків розумних годинників та фітнес-браслетів.
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Всі характеристики
Характеристики C60
|
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lemfo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lemfo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lemfo C60
Усі ціни 12 →Фитнес-браслет Lemfo C60 с AMOLED-дисплеем и пульсоксиметром (Черный) | 895 грн. |
Фітнес-браслет Lemfo C60 Black | 915 грн. |
Фитнес-браслет Lemfo C60 Black | 907 грн. |
Фітнес-браслет Lemfo C60 з AMOLED-дисплеєм та пульсоксиметром (Чорний) | 938 грн. |
Розумний браслет здоров'я Lemfo C60 з вимірюванням тиску та температури ті | 1 049 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →