Чохол для ноутбука Lenovo Basic Sleeve 11 11 " (4X40Z26639)
Фото 5 | Очікується у продажу 651 грн. Діагональ ("): 11; Тип: чохол; Характеристики: Матеріал: неопрен; Вага (г): 135; |
Lenovo Basic Sleeve 11 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lenovo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lenovo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Lenovo Basic Sleeve 11
Ціни на Lenovo Basic Sleeve 11 |
---|---|---|---|---|
Lenovo Basic Sleeve 11 11 " | від 651 грн. |
Lenovo Basic Sleeve 13 13 " | від 899 грн. | 1 пропозиція | ||
Lenovo Basic Sleeve 14 14 " | від 655 грн. | 27 пропозицій | ||
Lenovo Basic Sleeve 15 15 " | від 899 грн. | 1 пропозиція |