Чохол для ноутбука Lenovo Basic Sleeve 15 15 " (4X40Z26642)
Фото 5 |
Lenovo Basic Sleeve 15 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lenovo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lenovo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Lenovo Basic Sleeve 15
Ціни на Lenovo Basic Sleeve 15 |
---|---|---|---|---|
Lenovo Basic Sleeve 11 11 " | від 651 грн. |
Lenovo Basic Sleeve 13 13 " | від 899 грн. | 1 пропозиція | ||
Lenovo Basic Sleeve 14 14 " | від 655 грн. | 28 пропозицій | ||
Lenovo Basic Sleeve 15 15 " | від 899 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →