Велосипед Leon XC-80 AM HDD 2022 frame 18
Фото 3 |
Leon XC-80 AM HDD 2022 frame 18 рама 18"рама 20" |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Leon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Leon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Leon XC-80 AM HDD 2022 frame 18
Leon Велосипед Leon XC-80 AM HDD 27,5" рама М (2022) Сине-черный OPS-LN-27 | 18 502 грн. |
Велосипед AL 27.5" Leon XC-80 AM HDD рама 18" синій (OPS-LN-27.5-144) | 19 475 грн. |
Велосипед Leon 27.5" XC-80 AM Hydraulic Lock Out HDD рама-18" 2022 Blue/Bl | 19 699 грн. |
Модификації Leon XC-80 AM HDD 2022 frame 18
Ціни на Leon XC-80 AM HDD 2022 frame 18 |
---|---|---|---|---|
Leon XC-80 AM HDD 2022 frame 18 | від 18 502 грн. | 3 пропозиції | ||
Leon XC-80 AM HDD 2022 frame 20 | від 17 920 грн. | 10 пропозицій |