Велошина Maxxis Ardent 27.5x2.25
Maxxis Ardent 27.5x2.25 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maxxis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maxxis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maxxis Ardent 27.5x2.25
Покришка Maxxis Ardent 27.5 x 2.25" folding 60TPI 60A EXO/TR ETB85955100 | 1 895 грн. |
Покришка велосипеда MAXXIS ARDENT 27.5x2.25 60TPI | 1 035 грн. |
Покришка Maxxis Ardent 27.5 x 2.25" (folding) 60TPI, 60A EXO/TR | 1 500 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →