Велосипед Leon TR-90 DD 28 2022 frame L (OPS-LN-28-037)
Leon TR-90 DD 28 2022 frame L |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Leon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Leon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Leon TR-90 DD 28 2022 frame L
Усі ціни 12 →Велосипед 28" Leon TR-90 DD (2022) бежевый L (181-193 см) OPS-LN-28-037 | 36 288 грн. |
Велосипед 28" Leon TR-90 DD Cr-Mo steel 2022 (бежевий) OPS-LN-28-037 | 36 288 грн. |
Leon Велосипед Leon TR-90 Cr-Mo DD 28" рама L (2022) Бежевый OPS-LN-28-037 | 36 288 грн. |
Велосипед Leon 28" TR-90 DD рама-L 2022 Beige (OPS-LN-28-037) | 34 638 грн. |
Велосипед Leon 28" TR-90 DD рама-L 2022 Beige (OPS-LN-28-037) OPS-LN-28-03 | 35 337 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Leon TR-90 DD 28 2022 frame L
Ціни на Leon TR-90 DD 28 2022 frame L |
---|---|---|---|---|
Leon TR-90 DD 28 2022 frame L | від 34 638 грн. | 12 пропозицій | ||
Leon TR-90 DD 28 2022 frame M | від 35 133 грн. | 14 пропозицій | ||
Leon TR-90 DD 28 2022 frame S | від 34 446 грн. | 16 пропозицій |