Велосипед Merida Big.Seven 20-3x 2022 frame L
Фото 4 |
Merida Big.Seven 20-3x 2022 frame L |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Merida 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Merida.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Merida Big.Seven 20-3x 2022 frame L
Усі ціни 6 →Merida Big.Seven 20-3x 27,5 2023 (L, синiй) A62211A 01561 | 27 120 грн. |
Merida Big.Seven 20-3x 27,5 2023 (L, синiй) A62211A 01561 | 27 120 грн. |
Велосипед 27.5" Merida BIG.SEVEN 20-3X (2023) teal-blue L (19) 178-187 см | 27 120 грн. |
Merida Big.Seven 20-3x 27,5 2023 (L, сiрий) A62211A 00840 | 27 120 грн. |
Велосипед 27.5" Merida BIG.SEVEN 20-3X (2023) matt anthracite L (19) 178-1 | 27 120 грн. |
Модификації Merida Big.Seven 20-3x 2022 frame L
Ціни на Merida Big.Seven 20-3x 2022 frame L |
---|---|---|---|---|
Merida Big.Seven 20-3x 2022 frame L | від 27 120 грн. | 6 пропозицій | ||
Merida Big.Seven 20-3x 2022 frame M | від 27 120 грн. | 9 пропозицій | ||
Merida Big.Seven 20-3x 2022 frame S | від 27 120 грн. | 6 пропозицій | ||
Merida Big.Seven 20-3x 2022 frame XS | від 27 120 грн. | 3 пропозиції |