Мангал / барбекю Levistella LV20015599L
Відео 1Фото 10 |
Levistella LV20015599L |
|
На кришці встановлено вентиляційний клапан.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Levistella 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Levistella.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Levistella LV20015599L
Усі ціни 6 →Вугільний гриль-барбекю на коліщатках з термометром у кришці Levistella LV | 8 253 грн. |
Гриль-Барбекю Levistella Lv20015599L | 8 253 грн. |
Вугільний гриль-барбекю з термометром в кришці MEAT GRILL (LV20015599L) | 8 253 грн. |
Гриль барбекю LV LV20015599L | 8 253 грн. |
Вугільний гриль барбекю з термометром Levistella LV20015599L | 8 253 грн. |
Гриль барбекю LV LV20015599L 103x64 см чорний (14-16- LV20015599L) | 7 755 грн. |
Відеоогляди