Карта пам'яті Lexar High-Performance 633x microSD 32 ГБ
Відео 1Фото 12 |
Lexar High-Performance 633x microSDHC 32Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lexar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lexar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Lexar High-Performance 633x microSD
Ціни на Lexar High-Performance 633x microSD |
---|---|---|---|---|
Lexar High-Performance 633x microSD 64 ГБ | від 329 грн. | 1 пропозиція | ||
Lexar High-Performance 633x microSD 128 ГБ | від 537 грн. | 11 пропозицій | ||
Lexar High-Performance 633x microSD 512 ГБ | від 1 826 грн. | 22 пропозиції |