Карта пам'яті Lexar High-Performance 633x microSD 128 ГБ
Відео 1Фото 12 |
Lexar High-Performance 633x microSDXC 128Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lexar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lexar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lexar High-Performance 633x microSD 128 ГБ
Усі ціни 13 →Карта памяти Lexar 128GB microSDXC class 10 UHS-I 633x (LSDMI128BB633A) LS | 556 грн. |
Карта пам'яті Lexar 128GB microSDXC class 10 UHS-I 633x (LSDMI128BB633A) L | 522 грн. |
Lexar 128 GB microSDXC 633x UHS-I (U3) A1 V30 High-Performance + SD-адапте | 590 грн. |
Lexar 128GB microSDXC class 10 UHS-I 633x (LSDMI128BB633A) LSDMI128BB633A | 522 грн. |
Lexar Карта пам'яті Lexar 128GB microSDXC class 10 UHS-I 633x (LSDMI128BB6 | 522 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Lexar High-Performance 633x microSD
Ціни на Lexar High-Performance 633x microSD |
---|---|---|---|---|
Lexar High-Performance 633x microSD 64 ГБ | від 329 грн. | 1 пропозиція | ||
Lexar High-Performance 633x microSD 128 ГБ | від 499 грн. | 13 пропозицій | ||
Lexar High-Performance 633x microSD 512 ГБ | від 1 789 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →