Карта пам'яті Lexar Professional 3500x CompactFlash 128 ГБ
Фото 4 |
Lexar Professional 3500x CompactFlash 128Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lexar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lexar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Lexar Professional 3500x CompactFlash
Ціни на Lexar Professional 3500x CompactFlash |
---|---|---|---|---|
Lexar Professional 3500x CompactFlash 32 ГБ | від 14 350 грн. | 1 пропозиція | ||
Lexar Professional 3500x CompactFlash 128 ГБ | від 9 307 грн. | 2 пропозиції | ||
Lexar Professional 3500x CompactFlash 256 ГБ | від 18 160 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →