Кардіодатчик Lezyne Heart Rate Flow Sensor
Відео 1Фото 4 |
Lezyne Heart Rate Flow Sensor |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lezyne 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lezyne.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lezyne Heart Rate Flow Sensor
Усі ціни 6 →Датчик пульса Lezyne Heart Rate Flow Sensor 4712805 986293 | 2 280 грн. |
Датчик HR FLOW SENSOR черный 4712805 986293 | 2 280 грн. |
Датчик Lezyne HR FLOW SENSOR (чорний) 4712805 986293 | 2 280 грн. |
Датчик Lezyne HR FLOW SENSOR Y13 чорний | 2 280 грн. |
Датчик Lezyne HR Flow Sensor (1052-4712805 986293) | 2 280 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →