Підгузки Libero Comfort 6 / 42 pcs
Libero Comfort 6 / 42 pcs |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Libero 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Libero.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Libero Comfort 6 / 42 pcs
Усі ціни 14 →Підгузки Libero Comfort 6 (13-20 кг), 42 шт. (84021) | 588 грн. |
Подгузники Libero Comfort Размер 6 (13-20 кг) 42 шт (7322541757049) | 739 грн. |
Підгузки Libero Comfort 13-20 кг Розмір 6 42 шт (7322541757049) | 899 грн. |
Підгузки Libero Comfort Розмір 6 (13-20 кг) 42 шт (7322541757049) 73225417 | 583 грн. |
Libero Підгузки Libero Comfort Розмір 6 (13-20 кг) 42 шт (7322541757049) 7 | 583 грн. |
ще 9 пропозицій
0 0 2 2 |
Использовали с первым ребенком (9 лет назад) и со вторым сейчас пользуемся тоже. Просто замечательные подгузники! Рекомендую попробовать всем! Мягкие, хорошая липучка, хорошо впитывают. Высокая цена. користуюся Libero Comfort 6 місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Показано 1 з 4 відгуків
ще 3 відгуки
Модификації Libero Comfort 6 / 42 pcs
Ціни на Libero Comfort 6 / 42 pcs |
---|---|---|---|---|
Libero Comfort 6 / 42 pcs | від 583 грн. | 14 пропозицій | ||
Libero Comfort 6 / 68 pcs | від 822 грн. | 11 пропозицій | ||
Libero Comfort 6 / 70 pcs | від 610 грн. | 1 пропозиція | ||
Libero Comfort 6 / 140 pcs | від 1 220 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →