Підгузки-трусики Libero Touch Pants 5 / 34 pcs
Очікується у продажу 957 грн. Призначення: дитячі; Використання: одноразові; Вага дитини (кг): 10 – 14; Упаковка (шт): 34; Стать: унісекс; Країна походження бренду: Швеція; |
Libero Touch Pants 5 / 34 pcs |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Libero 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Libero.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Libero Touch Pants 5 / 34 pcs
Ціни на Libero Touch Pants 5 / 34 pcs |
---|---|---|---|---|
Libero Touch Pants 5 / 32 pcs | від 567 грн. | 5 пропозицій | ||
Libero Touch Pants 5 / 34 pcs | від 957 грн. | 5 пропозицій | ||
Libero Touch Pants 5 / 64 pcs | від 1 018 грн. | 2 пропозиції | ||
Libero Touch Pants 5 / 96 pcs | від 1 451 грн. | 1 пропозиція |