М'ясорубка Liberton LMG-28T білий
Liberton LMG-28T |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Liberton 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Liberton.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Liberton LMG-28T білий
Усі ціни 12 →М'ясорубка Liberton LMG-28TGB02S | 2 999 грн. |
М'ясорубка Liberton LMG-28TGB02S | 3 185 грн. |
Мясорубка Liberton lmg-28tgb02s | 3 035 грн. |
Мясорубка Liberton LMG-28TGB02S, Silver/Black, 2800W, производительность 2 | 2 793 грн. |
Liberton LMG-28T LMG-28TGB02S | 2 899 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →