М'ясорубка Liberton LMG-20TB01 білий
Фото 3 |
Liberton LMG-20TB01 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Liberton 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Liberton.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Liberton LMG-20TB01 білий
Усі ціни 8 →Електром'ясорубка Liberton LMG-20TB01 | 2 399 грн. |
Мясорубка Liberton lmg-20tb01 | 2 188 грн. |
Мясорубка Liberton LMG-20TB01, White, 2000W, производительность 1.4кг/мин, | 2 096 грн. |
Liberton LMG-20TB01 | 2 399 грн. |
М'ясорубка LIBERTON LMG-20TB01 | 2 399 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →